Loading...

Sekce pro novinky, tiskové zprávy a galerie našeho Subrt Racing týmu

31Pro

PF 2016

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Rádi bychom tímto poděkovali všem, sponzorům, partnerům i fanouškům, za podporu v uplynulém roce a přejeme vám úspěšný vstup do nového roku 2016!

PF2016-subrtracing

29Říj

VIDEO: Sestřih z posledního závodu Carboniacup v Mostě 11.10.2015

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality
19Říj

Týmová fotogalerie – Carboniacup 11.10.2015, Most

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Poslední letošní závod CarboniaCupu se odjel v neděli 11.října. Přestože o sobě podzim již dával náležitě vědět a ranní teplota dosahovala pouhých 2°C (přes den se vyšplhala až k 10°C), byli jsme svědky překrásných závodů za nádherného slunečného dne. Jirka opět zajel skvěle a dojel si nejen pro druhé místo v tomto závodě, ale i pro celkové druhé místo.

Fotogalerie

15Zář

Týmová fotogalerie – Carboniacup 14.9.2015, Slovakia Ring

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Po měsíční odmlce jsme se vydali na další závod, přesněji řečeno, dvojzávod na Slovakia Ring. Letos nám ale na tomto okruhu není přáno a i tentokrát se závody neobešly bez komplikací. O tom ale až v samostatném článku, nyní se pojďme podívat na naší týmovou galerii.

Fotogalerie

09Srp

Týmová fotogalerie – Carboniacup 5.8.2015, Most

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Po zajímavém závodě v červenci na německém Lausitzringu jsme se vrátili na domácí trať do Mostu, abychom tam 5.srpna odjeli náhradní závod za zrušený Nürburgring.

09Čec

Týmová fotogalerie – Carboniacup 6.7.2015, Lausitzring

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Po téměř dvouměsíční odmlce jsme se vrátili na závodní dráhu bojovat o další bodíky v letošním Carboniacupu, který se po dvojzávodě na Slovakiaringu a po zrušeném závodě na Nürnburgringu (místo něj se pojede 5.8.2015 v Mostě) jel na německém Lausitzringu.

15Čer

Legendy 2015

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality
Chtěli bychom poděkovat organizátorům akce LEGENDY 2015 za skvělý zážitek, který nejen nám, ale také tisícům motoristických fanoušků na uplynulý víkend připravili. To, co na 640 000 metrech čtverečních bylo možné vidět, bylo opravdu neuvěřitelné a jsme rádi, že jsme se takovéto akce mohli aktivně zúčastnit a představit široké veřejnosti naší Octavii a Carbonia Cup, který s ní jezdíme.

13Kvě

Týmová fotogalerie – Carboniacup 12.5.2015, SlovakiaRing

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Přesně měsíc po skvělém závodě v Mostě se na slovenském okruhu Slovakia Ring konal další závod, resp. dvojzávod Carbonia Cupu. A stejně, jako se počasí vydařilo v Mostě, i zde jsme měli nádherný sluncem prohřátý a benzinem provoněný závodní den. Z prvního závodu jsme si přivezli skvělé třetí místo, v druhém závodě jsme bohužel šachnovici neviděli. V předposledním kole jsme museli pro technickou závadu odstoupit. Ale, jak víte: „Je to sport a…“ :) Tak pojďme s chutí na fotogalerii!

21Dub

Závod na okruhu Nürburgring a Nordschleife zrušen

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Moc nás to mrzí, ale ani my, ani pořadatel CarboniaCupu David Friček s touto skutečností bohužel nic nenadělá. Zde jeho vyjádření ke zrušenému závodu…

„Milí přátelé našeho krásného okruhového motorsportu, momentálně pro Vás nemám dobrou zprávu :( musím Vám oznámit, že závod na Nürburgringu a Nordschleife se v letošní sezoně konat nebude. Na mosteckém závodě jsme se dotazovali při rozpravě všech jezdců na zájem o tento závod, určili jsme konec tohoto týdne, kdy dojde k rozhodnutí jestli se jede nebo nejede, s tím že, uděláme součet jezdců, kteří se nám přihlásili! Bohužel číslo není nijak moc vysoké :( Bohužel to není to nejhorší, přišla ještě horší zpráva z vedení autodromu, že to naše amatérské závodění momentálně na Nürburgringu není možné, z důvodu posledních špatných událostí na tomto okruhu, dostali jsme tedy doslova stopku a zákaz k závodu. Ale úplně nezoufejte, vedení našeho klubu, má jasno v uspořádání závodu na tomto okruhu v budoucnu, to znamená, že v roce 2016 se pokusíme toho doopravdy dosáhnout a zařídit veškeré náležitosti aby se to uskutečnilo. Jednání s různými okruhy je velmi složité a my Vás prosíme o trpělivost a věrnost našim závodům. Děkuji za pochopení, ředitel závodu Friček D.“

16Dub

Onboard ze závodu v Mostu

Napsal Radoslav HolanKategorie aktuality

Start a první kolo prvního závodu letošní šestidílné série CarboniaCup v Mostě. Počasí vyšlo naprosto dokonale a v závodě jsme si s naší Octavií dojeli pro skvělé třetí místo! Přestože jsme během dne měli na autě kamer několik, pouze tato jedna byla naše a k dnešnímu dni máme k dispozici záběry pouze z ní a bylo nám líto je sušit půl sezony, než je budeme moci sestříhat se zbytkem :) Hudbu obstarali naši přátelé z Kanady – skupina We Outspoken, písnička The Fall Out

Nahoru
Radoslav Holan, PR manažer
+420 773 07 6666
 Předchozí  Všechny práce Následující